Výroba reklamních plachet a banerů

POTŘEBUJETE ZAJISTIT OUTDOOROVOU REKLAMU? PRO TYTO ÚČELY SE VOLÍ RŮZNÉ DRUHY REKLAM. OBLÍBENÉ JSOU REKLAMNÍ PLACHTY. JSOU VHODNÉ PRO RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ OSLOVENÍ ZÁKAZNÍKA. REKLAMNÍ PLACHTY OD REKLAMNÍ AGENTURY GRAFSTUDIO MAJÍ MNOHÉ VÝHODY. VYZNAČUJÍ SE NÍZKOU CENOU, SNADNOU ÚDRŽBOU A DOBŘE SE S NIMI MANIPULUJE.

REKLAMNÍ PLACHTY ZPRAVIDLA VYRÁBÍME Z PVC MATERIÁLŮ, KTERÉ ZAJIŠŤUJÍ TRVANLIVOST A ODOLNOST PLACHET VŮČI POVĚTRNOSTNÍM PODMÍNKÁM. ZARUČENÁ JE I STÁLOST BAREV. MŮŽETE SI VYBRAT REKLAMNÍ PLACHTU Z MNOHÝCH BAREV. REKLAMNÍ PLACHTY SE SNADNO PŘENÁŠEJÍ. DAJÍ SE TOTIŽ SPOJIT A SEŠÍT DOHROMADY A NAVÍC JSOU LEHKÉ. AŤ UŽ POTŘEBUJETE JAKÉKOLIV ROZMĚRY REKLAMNÍCH PLACHET, PŘIPRAVÍME JE PRO VÁS.

VÍME, JAK ZAUJMOUT OUTDOOROVOU REKLAMOU.

REKLAMNÍ PLACHTY SE VĚTŠINOU POUŽÍVAJÍ NA EXTERIÉROVÉ PROSTORY. JEJICH VÝHODOU JE NÍZKÁ CENA, SNADNÁ MONTÁŽ A MANIPULACE. POKUD POTŘEBUJETE RYCHLE A EFEKTIVNĚ OSLOVIT ZÁKAZNÍKY, JSOU PRO VÁS REKLAMNÍ PLACHTY TO PRAVÉ. NA PLACHTY TISKNEME POMOCÍ SPECIÁLNÍHO VELKOPLOŠNÉHO TISKU, KTERÝ JE URČEN PRO EXTERIÉRY, TAKŽE JSOU ODOLNÉ VŮČI POVĚTRNOSTNÍM PODMÍNKÁM A VYNIKAJÍ UV STÁLOSTÍ.

20110421_08_01_2P8290002