Vyšívání a potisk textilu

REKLAMA MÁ V DNEŠNÍ DOBĚ NEOMEZENÉ MOŽNOSTI. DO MÓDY PŘIŠLY POTISKY A POLEPY TRIČEK, MIKIN, BUND, KŠILTOVEK A DALŠÍCH TEXTILIÍ. VŽDYŤ KDO BY NECHTĚL NOSIT OBLEČENÍ SE SVÝM OBLÍBENÝM MOTIVEM, OBRÁZKEM, NÁPISEM ČI ZNAČKOU.

JE MOŽNÉ SI VYBRAT Z ROZSÁHLÉ NABÍDKY TEXTILU, KDE JE K DISPOZICI ZBOŽÍ SE ŠIROKOU ŠKÁLOU VELIKOSTÍ A BAREV, DLE PŘÁNÍ KLIENTA. TAKÉ JSME SCHOPNI ZAJISTIT POTISK NA VÁMI VYBRANÝ, VLASTNÍ TEXTIL. GRAFICKÉ NÁVRHY NA POŽÁDÁNÍ ZPRACUJEME. NAŠE DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI S GRAFICKÝM ZPRACOVÁNÍM JSOU PŘEDPOKLADEM PRO KVALITNÍ VÝROBU. VÝSLEDKEM JE TRVANLIVÝ A BAREVNĚ STÁLÝ POTISK.

PRACUJEME S NĚKOLIKA ZÁKLADNÍMI TECHNIKAMI VÝROBY:

NAŽEHLOVÁNÍ: MOTIV SE VYŘEŽE ZE SPECIÁLNÍ FÓLIE A NANESE NA TEXTIL. NÁSLEDNĚ SE POD VYSOKOU TEPLOTOU A URČITÝM TLAKEM NAŽEHLÍ. POTISKY Z NAŽEHLOVACÍ FÓLIE NESOU VYNIKAJÍCÍ BARVY, JSOU ODOLNÉ PROTI UV ZÁŘENÍ A MECHANICKÉMU POŠKOZENÍ.

SUBLIMACE: SUBLIMACÍ LZE NANÁŠET JAK NA SVĚTLÝ, TAK I NA TMAVÝ TEXTIL. TISK SNESE PŘI PRANÍ TEPLOTY AŽ DO 60°C A MÁ DLOUHOU TRVANLIVOST.

VÝŠIVKA: TATO VARIANTA SE VYUŽÍVÁ ZEJMÉNA TEHDY, POKUD NELZE PROVÉST APLIKACI NA TEXTIL NAŽEHLENÍM. TECHNIKA VÝŠIVKY VYDRŽÍ PO CELOU DOBU ŽIVOTNOSTI TEXTILU.

SÍTOTISK: POTISK SÍTOTISKEM JE NA KVALITATIVNĚ VELICE DOBRÉ ÚROVNI. JEDNÁ SE O PŘÍMÝ POTISK TEXTILU. TISKNEME MOTIVY OD 1 DO 4 BAREV. POUŽÍVÁME ŠPIČKOVÉ SÍTOTISKOVÉ BARVY PERMASET AQUA, JSOU VÝHRADNĚ NA VODNÍ BÁZI A NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÁ ORGANICKÁ ROZPOUŠTĚLA.